O nas

iNET Południe to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży internetowej.

Pracuje tu zespół młodych, ambitnych ludzi, ale przede wszystkim doświadczonych specjalistów z branży ISP oraz IT, dzięki którym zyskaliśmy swoją renomę.
Od początku swej działalności firma zajmuje się tworzeniem, sprzedażą i wdrażaniem rozwiązań telekomunikacyjnych oraz informatycznych, integrujących wszystkie działy przedsiębiorstwa. Wraz z rozwojem technologicznym nasi eksperci dostosowują wszystkie produkty do najnowszych wymogów rynku.

Posiadamy niezwykle szeroki zakres działalności, między innymi obejmujący całkowitą obsługę teletechniczną firm. Dzięki temu całość prac związanych z potrzebami konkretnego klienta, od początku jest dobrze ukierunkowywana, czego rezultatem są znakomite efekty końcowe. Współpracujemy z branżowymi firmami Etherwerx, Cisco, Webvisor wykorzystując sprawdzoną i gwarantującą bezpieczeństwo technologie w naszych projektach. Różnorodność naszych produktów jest sukcesywnie powiększana tak, aby zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane potrzeby naszych kontrahentów. Wiąże się z tym także wdrażanie rozwiązań dedykowanych pod konkretne zastosowanie i indywidualne potrzeby firmy.

Jesteśmy członkiem stowarzyszenia polskich operatorów telekomunikacyjnych iNET Group.
Jeśli szukasz oryginalnych i innowacyjnych rozwiązań, nie mogłeś lepiej trafić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi ekspertami.

 

Zapraszamy do zapoznania się naszymi zapytaniami ofertowymi dostępnymi pod tym linkiem.